Відгуки про компанію ENERGY TOOL - Офіційний інтернет магазин
Сергій П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Зателефонували наступного дня і повідомили, що товару на даний час немає в наявності. Запропонували зачекати кілька днів. Я погодився. Через три дні зателефонували і запропонували інший генератор з подібними параметрами. Надали повну інформацію, терпляче відповідали на запитання. Як результат, я погодився на їх пропозицію. Товар відправили, відписували у вайбері про відправлення та про прибуття у відділення. Добросовісне відношення до клієнтів, я вдячний
Коментар продавця
Доброго дня, Сергію! Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
Олексій Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня, Олексій! Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
Виктор Л.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
не зв'язались, але це не проблема, сам набрав, але не відповіли, написав у чат, відповіли що товару немає. Все гаразд, буває всяке, але товар був відключений то можно було і зателефонувати та повідомити, но це мабуть також має пояснення )))) бажаю всім бути чесними! доповню: продавець скасував замовлення не з дійсної причини (в нього немає товару ) а тому що я як покупець відмовився! Ну то його право)))
Ирина К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня, Ірина! Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
Олена Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня, Олена! Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
Євген М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня, Евген! Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
Анна О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня, Анна! Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
Сергій К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Оксана Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня, Оксана! Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
Василий В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня, Василь! Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
Зателефонували наступного дня і повідомили, що товару на даний час немає в наявності. Запропонували зачекати кілька днів. Я погодився. Через три дні зателефонували і запропонували інший генератор з подібними параметрами. Надали повну інформацію, терпляче відповідали на запитання. Як результат, я погодився на їх пропозицію. Товар відправили, відписували у вайбері про відправлення та про прибуття у відділення. Добросовісне відношення до клієнтів, я вдячний
Доброго дня, Сергію!
Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
Доброго дня, Олексій!
Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
не зв'язались, але це не проблема, сам набрав, але не відповіли, написав у чат, відповіли що товару немає. Все гаразд, буває всяке, але товар був відключений то можно було і зателефонувати та повідомити, но це мабуть також має пояснення )))) бажаю всім бути чесними! доповню: продавець скасував замовлення не з дійсної причини (в нього немає товару ) а тому що я як покупець відмовився! Ну то його право)))
Доброго дня, Ірина!
Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
Доброго дня, Олена!
Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
Доброго дня, Евген!
Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
Доброго дня, Анна!
Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
Доброго дня, Оксана!
Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!
Доброго дня, Василь!
Щиро вдячні вам за відгук, повертайтесь до нас ще! Приємного користування! Мирного неба!