Відгуки про компанію ENERGY TOOL - Офіційний інтернет магазин
Татьяна Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень оперативно, стулья отлично смотрятся, всё понравилось, рекомендую
Станіслава К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій А.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все вчасно
Владимир О.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Роман М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олена К.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якість погана…
Ігор Д.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовив шоколадний фонтан. Зі мною зв'язались та запитали чи можу я почекати 5-6 днів так як товар знаходиться на складі. В мене була така можливість тому я відповів що можу почекати. Треба зазначити що я їм повідомив що мені лише потрібно щоб товар прийшов до мене не пізніше 18.06 (замовлення я робив 8.06). На що вони мені відповіли що зателефонують через 5 днів і повідомлять про наявність товару, щоб у разі чого я встиг замовити у іншому місті. Як результат минуло 5, 6, 7 днів мені ніхто не зателефонував, товар мені не відправили а на дзвінки та повідомлення ніхто не реагує НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ даний Інтернет магазин. Жахливе ставлення до клієнтів
Олександр З.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Магазин так собі... Замовив плечовий ремінь для мото-коси, чекаю вже тиждень, результату ніякого. Скоріш за все гаю час. Не рекомендую цього продавця!
Олександр
Додам до відгука, що через пів року продавець зробив відмітку, що набт то замовлення виконано продавцем, так і не виконавши замовлення та не зв'язавшись зі мною.
Очень оперативно, стулья отлично смотрятся, всё понравилось, рекомендую
Все вчасно
Якість погана…
Замовив шоколадний фонтан. Зі мною зв'язались та запитали чи можу я почекати 5-6 днів так як товар знаходиться на складі.
В мене була така можливість тому я відповів що можу почекати.
Треба зазначити що я їм повідомив що мені лише потрібно щоб товар прийшов до мене не пізніше 18.06 (замовлення я робив 8.06). На що вони мені відповіли що зателефонують через 5 днів і повідомлять про наявність товару, щоб у разі чого я встиг замовити у іншому місті. Як результат минуло 5, 6, 7 днів мені ніхто не зателефонував, товар мені не відправили а на дзвінки та повідомлення ніхто не реагує
НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ даний Інтернет магазин. Жахливе ставлення до клієнтів
Магазин так собі...
Замовив плечовий ремінь для мото-коси, чекаю вже тиждень, результату ніякого.
Скоріш за все гаю час.
Не рекомендую цього продавця!
Додам до відгука, що через пів року продавець зробив відмітку, що набт то замовлення виконано продавцем, так і не виконавши замовлення та не зв'язавшись зі мною.