Замовляй!

Домкрат гідравлічний 20т Bass Polska 3311
- В наявності
- Код: 825
3 997 ₴
3 077,69 ₴
-23%
+380 (93) 889-02-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат гідравлічний Bass Polska 3311 20 тонн

опис
- Вантажопідйомність: 20000 кг
- Мінімальна висота: 190 мм
- Висота підйому: 85 мм
- Довжина дишла: 550 мм
ПЕРЕВАГИ ПЛЯШКОВОГО ПІДІЙМАЧА BASS POLSKA - Гідравлічний пляшковий підйомник Bass Polska призначений для підйому вантажів вагою до 20 т.
- Стовповий підйомник із простою, компактною конструкцією та невеликими розмірами гарантує легкість та комфорт використання для кожного водія.
- Підйом здійснюється за рахунок рідини, що штовхається, що змушує одну з частин підйомника підніматися, таким чином піднімаючи об'єкт.
- Пляшковий підйомник призначений для автомайстерень, сфери послуг, промисловості та сільського господарства.
- Підйомник обладнаний дишлом.
-
Чому варто замовити бажаний товар?
1. Гарантія якості кожного товару!
2. Швидка доставка у будь-яке місце в країні!
3. Не беремо жодних передоплат!
4. Постійні знижки на різні категорії товарів!
5. Ви можете перевірити товар поштою і тільки після цього його забрати!
6. Залишаємо тільки приємні враження після покупки!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Висота підйому | 275 мм |
| Висота підхоплення | 190 мм |
| Власна вага | 8.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гідравлічний |
- Ціна: 3 077,69 ₴






