Замовляй!

Плита електрична CLATRONIC EKP 3582 1500 Вт
- Немає в наявності
- Код: 771
1 251 ₴
+380 (93) 889-02-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита електрична CLATRONIC EKP 3582 1500 Вт

Опис
Настільна електрична плита Clatronic EKP 3582 не займає багато місця, можна взяти з собою, вирушаючи на дачу або за місто.
Дуже легка та безпечна, швидко розігрівається та економно витрачає електроенергію.
Технічні характеристики:
- 1 зона нагріву: конфорка діаметром 18 див.
- Світлова індикаторна лампа
- Регульований термостат
- Зручні знімні ручки для перенесення
- Максимальна споживана потужність: 1,5 кВт
- Захист від перегріву;
- Тип робочої поверхні: емаль
- Стійка конструкція.
- Габарити: 25х7х25 см.
- Електроживлення: 220 В, 50 Гц
Чому варто замовити бажаний товар?
1. Гарантія якості кожного товару!
2. Швидка доставка у будь-яке місце в країні!
3. Не беремо жодних передоплат!
4. Постійні знижки на різні категорії товарів!
5. Ви можете перевірити товар поштою і тільки після цього його забрати!
6. Залишаємо тільки приємні враження після покупки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clatronic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина плити | 24.5 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кришка | Немає |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Секція для посуду | Ні |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Розташування конфорок | центральне |
- Ціна: 1 251 ₴








