Отзывы о компании ENERGY TOOL - Официальный интернет-магазин
Татьяна Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Очень оперативно, стулья отлично смотрятся, всё понравилось, рекомендую
Станіслава К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергій А.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все вчасно
Владимир О.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Роман М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олена К.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Якість погана…
Ігор Д.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовив шоколадний фонтан. Зі мною зв'язались та запитали чи можу я почекати 5-6 днів так як товар знаходиться на складі. В мене була така можливість тому я відповів що можу почекати. Треба зазначити що я їм повідомив що мені лише потрібно щоб товар прийшов до мене не пізніше 18.06 (замовлення я робив 8.06). На що вони мені відповіли що зателефонують через 5 днів і повідомлять про наявність товару, щоб у разі чого я встиг замовити у іншому місті. Як результат минуло 5, 6, 7 днів мені ніхто не зателефонував, товар мені не відправили а на дзвінки та повідомлення ніхто не реагує НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ даний Інтернет магазин. Жахливе ставлення до клієнтів
Олександр З.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Магазин так собі... Замовив плечовий ремінь для мото-коси, чекаю вже тиждень, результату ніякого. Скоріш за все гаю час. Не рекомендую цього продавця!
Олександр
Додам до відгука, що через пів року продавець зробив відмітку, що набт то замовлення виконано продавцем, так і не виконавши замовлення та не зв'язавшись зі мною.
Очень оперативно, стулья отлично смотрятся, всё понравилось, рекомендую
Все вчасно
Якість погана…
Замовив шоколадний фонтан. Зі мною зв'язались та запитали чи можу я почекати 5-6 днів так як товар знаходиться на складі.
В мене була така можливість тому я відповів що можу почекати.
Треба зазначити що я їм повідомив що мені лише потрібно щоб товар прийшов до мене не пізніше 18.06 (замовлення я робив 8.06). На що вони мені відповіли що зателефонують через 5 днів і повідомлять про наявність товару, щоб у разі чого я встиг замовити у іншому місті. Як результат минуло 5, 6, 7 днів мені ніхто не зателефонував, товар мені не відправили а на дзвінки та повідомлення ніхто не реагує
НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ даний Інтернет магазин. Жахливе ставлення до клієнтів
Магазин так собі...
Замовив плечовий ремінь для мото-коси, чекаю вже тиждень, результату ніякого.
Скоріш за все гаю час.
Не рекомендую цього продавця!
Додам до відгука, що через пів року продавець зробив відмітку, що набт то замовлення виконано продавцем, так і не виконавши замовлення та не зв'язавшись зі мною.